10g turuncu indikatörlü silikajel nem alıcı paket (aihua paper)


Kapalı ortamlardaki rutubet küf ve mantar oluşumuna, çeşitli hasarlara, dejenerasyonlara, bozulmalara ve kabarmalara sebebiyet verir. Silika jel kuvvetli nem alıcı özelliği sayesinde ortamdaki fazla nemi alır ve bu olumsuzlukların oluşmasını önleyerek eşyaları/ürünleri korur.
 

İndikatörlü silikajel sevkiyatlarda da kullanılabileceği gibi özellikle ürün ve eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi ve depolanmasında kullanılır. İçerisindeki %10 oranındaki turuncu silikajel sayesinde nem alma kapasitesi dolduğunda renk değiştirerek yeşile döner. Bu sayede yenisi ile değiştirilmesi gerektiği kolayca anlaşılır. Böylelikle özellikle hassas ve değerli eşyaların korunmasında verimli bir kullanım sağlanır.
 

Bu ürün yüksek nefes alma kapasitesine sahip dayanıklı  yarı saydam Aihua Paper ambalajlıdır. Üründe yüksek nem alma kapasitesine (%30-35) sahip 0,5-2,0 mm irregular granül silikajel kullanılmıştır. Nem alıcı paketin performansının gözle kontrol edilebilmesi için her bariyer PE poşet içerisine 1 adet %10-60 bağıl nem indikatör kartı konulmuştur.

UYARI: * Yenilmez.  * Çocuklardan uzak tutunuz.  * Kullandıktan sonra atınız. * Gıdada kullanım açısından uygun değildir.

Teknik Özellikler
Ambalaj Tipiaihua paper
Birim Ebat6 x 7 cm
PaketlemePoşetinde 250 adet 10g nem alıcı paket bulunur.
SertifikalarÜretici notu : DMF Free (dimethylfumarate içermez) ve ROHS sertifikalarına sahiptir. MIL-D-3464-E standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
Diğer Özellikler
Stok KoduTPSJTIAH0010
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

Ürün Etiketleri


  © Copyright 2013 - 2021  Marista Denizcilik Lojistik Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.