33,0985
36,1794

Seçiminizi Daraltın

Sadece

Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.Ayakkabı, çanta, tekstil, halı, oyuncak, mobilya, plastik ambalaj vb. sektörlerde üretilen bazı ürünlerin üretimi veya sonrasında depolanması ve ambalajlanması esnasında VOC (uçucu organik kimyasallar) birikimi oluşabilmekte, ürünler paketten çıkarıldığında hoş olmayan ve insan sağlığını etkileyen (yeni ürün kokusu olarak da adlandırılan) kötü koku ve gazlar yayılabilmektedir .

Bu ürünlerin ticareti ve lojistiği ile uğraşan kişiler,  ürünlerin konteynerlerden tahliyesi veya denetimleri esnasında salınan yüksek miktardaki uçucu kimyasalları soluduklarında ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilmektedir. Diğer yandan, bu ürünleri satın alan müşteriler iade etme yoluna gitmektedir.

İşte Desvocant VOC Adsorber;  nakliye konteynerlerinin ve ürün ambalajlarının içindeki havada bulunan, VOC olarak adlandırılan (benzene, toluene, formaldehyde, methanol vb.) kokulu veya kokusuz tüm uçucu organik kimyasalları 
bünyesindeki kil granüllerin yüzeyine hapsederek adsorbe etmek suretiyle VOC birikimini azaltıp kontrol altına almakta ve bu soruna etkili bir çözüm sunmaktadır. 

İnsan ve çevre sağlığına sağladığı faydanın yanısıra; ürünlerin mağazalara tesliminden önce gaz tespit ekipmanı, solunum cihazları ve yoğun havalandırma ihtiyaçlarına olan gereksinimi ortadan kaldırarak maliyet avantajı ve zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Doğal ve çevreci özel bir bentonit kil kullanılarak üretilen adsorbanın, nakliye konteynerleri  içerisine asılarak uygulanabilen metal askılı ve küçük ambalajların içerisine uygulanabilen sachet modeli olmak üzere iki versiyonu bulunmaktadır.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi için lütfen bizimle temasa geçiniz.
 

Seçimlerinize uygun kayıt bulunamadı. Geri dönmek için tıklayın.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.