Konteyner kurutucu paket (Container Dri I, 1000g plastik askılı)

Fiyat:
16,92 EUR + KDV
KDV Dahil:
409,08 TL
48,44 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

Nedir, ne işe yarar ? :

Container Dri I, konteyner, kamyon ve demiryolu taşımalarında, sevkiyat sırasında korozyon, paslanma, gıda maddelerinin bozulması ve küflenmesi gibi rutubetin zararlı etkilerinden ürünlerinizi korur. Konteyner içerisindeki nemli havanın yoğuşmasını ve ürünlerin ıslanmasını önler.

Kargolarınızın ve ürünlerinizin konteyner içerisinde taşınması sırasında dinamik olarak havadaki mutlak nemi bünyesine alarak yoğuşmayı ve suyun ortaya çıkmasını önleyen bir üründür. Paket içeriği Avrupa normlarına uygun olarak, yaklaşık %20 oranında kalsiyum klorür ve doğa dostu aktif kilden oluşmaktadır. Kalsiyum klorür havadaki nemi alarak sıvılaştırmakta ve aktif kil de bu sıvıyı bünyesinde tutmaktadır. Koruma işlemi kullanılan nem alıcı miktarına bağlı olarak yolculuk boyunca devam eder.

Container Dri ürünlerinin konteyner içerisindeki ürünleri rutubet hasarına karşı nasıl koruduğunu izlemek için lütfen ürün videoları bölümünü tıklayınız.

Container Dri ürünleri  tarım, gıda, orman ürünleri, mobilya, otomobil, cam, makina, metal vb birçok endüstride güvenle yaygın olarak kullanılmaktadır. 

Avantajları:

Yüksek nem alma kapasitesi: %90 bağıl nemli ortamda, ağırlığının en az % 50’si kadar nem alır. Sevkiyat sonunda ulaşabileceği nem alma kapasitesi % 100'dür.


Güvenlidir: Nemli havayı içine alan ama sıvıyı dışarı vermeyen sızdırmaz ambalajı ile uygulanması son derece pratiktir. Paketin ‘’yazılı yüzü’’ yukarıya gelecek şekilde konteyner içine düzgün dağıtılması yeterlidir.

Container Dri I 1000g askılı paket, plastik askısı sayesinde konteyner duvarındaki çengellere asılabilir.

Uygulama Tavsiyesi:

Ürün cinsi ve sevkiyat koşullarına göre kullanılması gereken optimum konteyner kurutucu miktarı değişebilmektedir.

Normal koşullarda 30 – 40 günlük sevkiyat için 1000g’lık paketlerden 20’lik konteyner içerisine ürün cinsine göre 20 – 30 adet aralığında uygulanmasını tavsiye edilir. 40’lık konteyner için bunun 2 katı kullanılır. 

 

Teknik Performans : 

%90 Bağıl nem ve 25 C ortamda her bir Container Dri I paketi ağılığının % 50’si kadar nem alma kapasitesine sahiptir.

Container Dri I, sevkiyat sırasında havadaki bağıl nemi düsürerek nemli havanın yoğusmasını ve ürünlerin üzerinde su olusumunu önler.

Container Dri I, her bağıl nem ve sıcaklık ortamında sevkıyat esnasında koruma sağlar.

Önemli Not: Konteyner kurutucu paketler konteyner içindeki aşırı nemi önlemeye yönelik konteyner içerisinde kullanılır. Silikajel ve aktif kil paketleri gibi nem alıcılar ise ürün ambalajları içerisinde kullanılır.  
Teknik Özellikler
Birim Ebat21 x 28 cm
Nem Alma Kapasitesikendi ağırlığının % 50'si
PaketlemePoşetinde 10 adet 1000g konteyner kurutucu bulunur.
Diğer Özellikler
Stok KoduCRKKPCD1ASK0
MarkaContainer Dri I
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ürün Etiketleri


  © Copyright 2013 - 2021  Marista Denizcilik Lojistik Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.