Konteyner kurutucu paket (Container Dri II, 4x3x125=1500g blanket tape/arka yüzü yapışkanlı)

Fiyat:
61,09 EUR + KDV
KDV Dahil:
1.477,00 TL
Bu ürünün online satış stoğu tükenmiştir, talepleriniz için bizimle temasa geçiniz

Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

68,68 EUR + KDV
1.660,51 TL
12 adet üzeri için avantajlı teklif isteyiniz
46,77 EUR + KDV
1.130,78 TL
60 adet ve üzeri için avantajlı teklif isteyiniz
71,32 EUR + KDV
1.724,34 TL
24 adet üzeri için avantajlı teklif isteyiniz

Nedir, ne işe yarar ?

Container Dri II ürünlerinizin nakliyesi ve depolanması süreçlerinde, havada bulunan nemi agresif bir şekilde emmek suretiyle ürünlerinize kuru bir ortam sunan, özel olarak tasarlanmış, yeni nesil dinamik tip nem alıcıdır. Havadaki nem oranını azaltarak, konteyner veya ürün ambalajı içerisindeki yoğuşmayı önlemenin en etkili ve en ekonomik yöntemidir.


Container Dri ürünlerinin konteyner içerisindeki ürünleri rutubet hasarına karşı nasıl koruduğunu izlemek için lütfen ürün videoları bölümünü tıklayınız.

Container Dri ürünleri  tarım, gıda, orman ürünleri, mobilya, otomobil, cam, makina, metal vb birçok endüstride güvenle yaygın olarak kullanılmaktadır. 
 
Avantajları :

Geleneksel nem giderici paketlere kıyasla, Container Dri II nin en önemli avantajı yüksek absorpsiyon kapasitesidir. 40 °C de ve %95 bağıl nemde, ağırlığının % 300’üne kadar ulaşabilen yüksek düzeyde absorbsiyon kapasitesine sahiptir.

Container Dri II ürün serisi, farklı ihtiyaç ve değişik taşıma modellerine en iyi şekilde uyum sağlayan bir ürün çeşitliliği ile kullanıma sunulmaktadır.

Container Dri II gelişmiş formülü sayesinde emilen sıvıyı kıvamlı, akmayan bir jel haline dönüştür. Bu sayede hiçbir sızıntı tehlikesi bulunmamaktadır. Toksin olmayan kalsiyum klorür ve modifiye nişasta bileşeni sayesinde evsel atık olarak bertaraf edilebilmektedir.

Container Dri II 4x3x125=1500g blanket,  kargo ambalajlarının üzerinde battaniye gibi serilebilir, arka yüzünün yapışkanlı olması sayesinde uygulandığı uygun yüzeye yapıştırılarak sabitlenebilir.
 
Uygulama Tavsiyesi:

Ürün cinsi ve sevkiyat koşullarına göre kullanılması gereken optimum konteyner kurutucu miktarı değişebilmektedir.
 
Normal koşullarda 30 – 40 günlük sevkiyat için 1500g’lık paketlerden 20’lik konteyner içerisine ortalama 3 adet uygulanmasını tavsiye edilir. 40’lık konteyner için bunun 2 katı kullanılır. 
 
Teknik Performans :

% 90 bağıl nem (RH) ve 25 °C sıcaklıkta her bir torbanın absorpsiyon kapasitesi kendi ağırlığının % 300’üdür.
 
Container Dri II paketi, ortamdaki bağıl nem seviyesini ortalama % 50 seviyelerine getirir ve yoğuşmanın başladığı sıcaklık noktasını daha düşük seviyelere çeker. Bu sayede sevkiyat süresince bağıl nem hiç bir zaman %100’ü geçemez ve yoğuşma başlamaz.
Container Dri II, tüm sıcaklık aralıklarında ve bağıl nem dağılımlarında sevk edilen yükleri, sevkiyatın başından sonuna koruyabilecek kapasitededir.
 
Önemli Not: Konteyner kurutucu paketler konteyner içindeki aşırı nemi önlemeye yönelik konteyner içerisinde kullanılır. Silikajel ve aktif kil paketleri gibi nem alıcılar ise ürün ambalajları içerisinde kullanılır.

 
Teknik Özellikler
Birim Ebat44 x 104 cm
Nem Alma Kapasitesikendi ağırlığının % 300'ü
PaketlemePoşetinde 6 adet "4x3x125=1500g" konteyner kurutucu bulunur.
Diğer Özellikler
Stok KoduCRKKCD2B1500
MarkaContainer Dri II
Stok DurumuOnline satış stoğu tükendi

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler

Ürün Etiketleri


  © Copyright 2013 - 2021  Marista Denizcilik Lojistik Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.