Marispacks 10g turuncu indikatörlü silikajel nem alıcı paket - nonwoven (250 adet ve katları, tercih ettiğiniz sipariş miktarını seçiniz)

TOPTAN SATIŞ : Bu üründe 1000 adet ve üzeri siparişleriniz için bizimle temasa geçiniz : satis@maristapack.com  0216 7066936 - 0553 7183757


Kapalı ortamlardaki rutubet küf ve mantar oluşumuna, çeşitli hasarlara, dejenerasyonlara, bozulmalara ve kabarmalara sebebiyet verir. Silika jel kuvvetli nem alıcı özelliği sayesinde ortamdaki fazla nemi alır ve bu olumsuzlukların oluşmasını önleyerek eşyaları/ürünleri korur.

İndikatörlü silikajel sevkiyatlarda da kullanılabileceği gibi özellikle ürün ve eşyaların güvenli bir şekilde muhafaza edilmesi ve depolanmasında kullanılır. İçerisindeki %10 oranındaki turuncu silikajel sayesinde nem alma kapasitesi dolduğunda renk değiştirerek yeşile döner. Bu sayede yenisi ile değiştirilmesi gerektiği kolayca anlaşılır. Böylelikle özellikle hassas ve değerli eşyaların korunmasında verimli bir kullanım sağlanır.


Bu ürün yüksek nefes alma kapasitesine sahip dayanıklı  dust-free Dutech nonwoven (dokumasız) kumaş ambalajlıdır. Üründe yüksek nem alma kapasitesine (%30-35) sahip 0,5-2,0 mm irregular granül silikajel kullanılmıştır. Nem alıcı paketin performansının gözle kontrol edilebilmesi için her bariyer PE poşet içerisine 1 adet %10-60 bağıl nem indikatör kartı konulmuştur.


 

Teknik Özellikler
Ambalaj Tipinonwoven (Dutech)
Birim Ebat6 x 7 cm
PaketlemePoşetinde 250 adet 10g nem alıcı paket bulunur.
SertifikalarÜretici notu : DMF Free (dimethylfumarate içermez) ve ROHS sertifikalarına sahiptir. MIL-D-3464-E standartlarına uygun olarak üretilmiştir.
Diğer Özellikler
Stok KoduMPTPSTIND010
MarkaMarispacks
Stok DurumuVar
Anasayfa | İletişim | Müşteri Hizmetleri                

      © Copyright 2013 - 2021 
Marista Denizcilik Lojistik Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti. 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.