Sorb-It 1g silikajel nem alıcı paket (nonwoven, gıda-ilaç sınıfı)


Kapalı ortamlardaki rutubet küf ve mantar oluşumuna, çeşitli hasarlara, dejenerasyonlara, bozulmalara ve kabarmalara sebebiyet verir. Silika jel kuvvetli nem alıcı özelliği sayesinde ortamdaki fazla nemi alır ve bu olumsuzlukların oluşmasını önleyerek eşyaları/ürünleri korur.
 

Paket beyaz silika jel; içine konacağı ambalaj içerisindeki ürün veya eşyaları sevkiyat/depolama/kullanım boyunca, belli bir süre için aşırı neme karşı korumak amacıyla kullanıma uygundur. Depolama ve saklamada kullanılabildiği gibi ihracatlarda ve denizaşırı sevkiyatlarda da ürünleri nemin olumsuz etkilerinden korumak için yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bu ürün yüksek nefes alma kapasitesi ve yüksek dayanıklılığa sahip özel (nonwoven) ambalajlıdır. Nem alıcı hammaddesi olarak yüksek kalitede silikajel boncukları kullanılarak, GMP (iyi üretim uygulamaları) ve Clean Room (Temiz Oda) ortamında üretilmiştir.

Gıda ve ilaç ile direkt temasa uygun silikajel nem alıcı üründür.

Nem geçirgenliği direnci çok yüksek olan aluminyum bariyer ambalajı sayesinde uzun raf ömrüne sahiptir.

Yukarıdaki özellikleri itibariyle gıda, ilaç, vitaminler, takviye gıdalar, medikal test kitlerinde (in vitro diagnostik ürünler) ve hassas elektronik eşyalarda nem alıcı olarak kullanıma uygundur. 

Teknik Özellikler
Ambalaj Tipinonwoven (GDT60)
Birim Ebat2,2 x 3,8 cm
PaketlemeAluminyum bariyer ambalajda 8000 adet 1g nem alıcı paket bulunur.
Diğer Özellikler
Stok KoduCRSRBFPNW001
MarkaSorb-It
Stok DurumuVar

İlginizi Çekebilecek Diğer Ürünler


  © Copyright 2013 - 2021  Marista Denizcilik Lojistik Danışmanlık Ticaret Ltd.Şti.

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.