33,0985
36,1794

VCI korozyon önleyici körüklü torba x 50 adet (33/10+10 h:45 cm, 100 mikron, mavi)

Fiyat:
618,67 TL
73,25 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
Aynı Gün Kargo Kargo Bedava

VCI Korozyon Teknolojisi günümüzde metal korozyonu ile mücadelede kullanılan, eski yöntemlere nazaran temiz, uygulama kolaylığı sağlayan ve performansı yüksek modern bir yöntemdir.

VCI ambalaj ürünlerindeki uçucu yapıya sahip moleküller paslanmanın önlenmesi istenen metal yüzeyini kaplayarak koruyucu bir tabaka oluşturur. Bu görünmeyen koruyucu tabaka metali etkili bir şekilde korozyondan, paslanmaktan korur. Korozyon önleyici VCI moleküller parçalar halinde metal yüzey üzerinde oksidasyonu engelleyen bir tabaka yaratmak suretiyle metali korozif etkilere karşı korur. VCI kimyasalları katılmış film ve kağıtlar metal parçalarını sevkiyat ve depolamada korozyona karşı korur.

VCI koruyucu ambalajlamada en sık tercih edilen polietilen film esnekliği, su geçirmezliği, ısı uygulanabilir oluşu, ürünün dışardan kontrolünü kolaylaştıran saydamlığı gibi özellikleri açısından bir çok avantaja sahiptir. Kağıt ürünler kullanım yeri ve kolaylığına göre değişen avantajlar sunarlar.

VCI koruyucu ambalajlama maliyet avantajının yanı sıra uygulama açısından da son derece iyi bir seçenektir. Zira ürünler VCI ambalaj içerisine herhangi bir ekstra işlemolmadan konabilir  ve konduğu andan itibaren koruma başlar. Aynı şekilde herhangi bir ekstra işlem gerektirmeden ambalajdan kolaylıkla çıkarılabilirler.

Aşağıdaki formlarda satışı mevcuttur.

  • İki ebatlı (kilitli, kilitsiz, bantlı) veya körüklü PE torba/poşet
  • Ucu açık (tek kat/çift kat film rulo veya hortum rulo şeklinde) PE film, torba
  • Ebatlı kesilmiş P.E. film, torba
  • Balonlu naylon 
  • Streç film
  • Kağıt (ebatlı veya rulo) 


Satışını yaptığımız VCI ürünleri yüksek teknoloji ürünü VCI kimyasalları kullanılarak üretilmektedir.

VCI film ve torbalarda mavi veya sarı renkte ister rulo halinde ister ihtiyaca özel kesilmiş ebatlarda tedarik sağlayabiliyoruz. Ayrıca ürünlere müşteri logosu basabilme imkanımız bulunmaktadır.

Farklı VCI ambalaj talepleriniz ve fiyat teklifi için lütfen bizimle temasa geçiniz.

Diğer Özellikler
Stok KoduTTVCIB331045
MarkaDiğer
Stok DurumuVar

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.